Namuose > žinios > Turinys

Ar nežinojau alkoholio laipsnių, geriant alų?

- Jan 18, 2018 -

Alkoholio alaus lygis paprastai yra nuo septynių iki vienuolikos laipsnių. Tačiau tai nėra alkoholio (alkoholio) laipsnis, o tai reiškia neapdorotų apynių laipsnį. Alaus alkoholio kiekis yra svorio, dažniausiai 2% -5%. Kuo didesnis alkoholio kiekis alui, tuo geresnė gėrimo kokybė. Auksinio butelio laipsnio ženklas reiškia cukraus kiekį misoje. 10 ° alus yra 100 gramų cukraus vienam kilogramui misos. Alus galima suskirstyti į tris kategorijas, atsižvelgiant į misos koncentraciją: 6 ° -8 °, kai maža alaus koncentracija, mažiausias alkoholio kiekis (maždaug 2%), geriausiai tinka vasaros gėrimui kaip vėsus gėrimas; Alaus koncentracija 10 ° -12 °, alkoholio kiekis apie 3,5%; 14 ° -20 ° alaus alaus koncentracijai, alkoholio koncentracijai beveik 5%, tarptautiniu mastu pripažintam alui virš 12 °, pažengusio alaus, alaus alaus ciklas yra ilgas, atsparus saugojimui.

Alkoholinis gėrimas yra tik keletą laipsnių, tada kaip geriau gerti alų?

Pirmasis žingsnis: ledas. Šaltojo alaus skonis geriau, gali pabrėžti alaus savybes. Išimkite iš šaldiklio išpilstytą ar konservuotą alų ir supilkite į stiklinę.

Antrasis žingsnis: kvapas. Apskritai, skonio vyno, tiesą sakant, 85% nuo aromatinių. Praleidžiamas laikas neturėtų būti per ilgas, kol alaus taurės galas, gilus nosis paliečia apyniai, šviežias oras aplinkoje, aukštos kokybės alaus išlieka storas kviečių kvapas ir šiek tiek karčiųjų apynių.

Trečias žingsnis: deginant alų, purtykite, du šnipštus, tris skonį, keturis skalauti. Suplakite stiklinę, kvapuokite kvapą, skoniuokite mažą alų, todėl alkoholis lieka burnoje ir pasisuka, o po to nurykite, jaučiasi anglies dioksido stimuliavimas, o minkštas, minkštas kūnas. Išgerdami giliai įkvėpkite ir toliau naudokite kvapą, kad pajusite vyną.

Ketvirtas žingsnis: gerti. Po lėtų gėrimų pakelkite stiklą, gerkite didelę burną, galite visiškai pajusti alaus stimuliavimą anglies dioksidu, gaiviu vynu, žagsulys atnešė alaus aromatą ir malonumą.

10.jpg

Susijusios naujienos

Susiję produktai

  • 1000L Pilna alaus alaus darymo sistema
  • 1000L amatų alaus alaus darykla
  • 300L Micro Brewing System
  • Vario fermentatorius
  • Alaus Keg skalbimo mašina
  • Alaus virimo katilas