Namuose > žinios > Turinys

JK PRODUKTŲ SKAIČIUS PENKYJE - 64%

- Nov 01, 2017 -

Remiantis naujausiais apskaitos firmos UHY Hacker Young duomenimis, Didžiojoje Britanijoje esančių alaus daryklų skaičius pirmą kartą nuo devintajame dešimtmetyje pertraukė 2000 barjerų, o per pastaruosius penkerius metus padidėjo 64%.

Nuo 2015 m. Iki 2016 m. JK alaus daryklų skaičius išaugo 18% nuo 1692 iki 994. Nuo 2012 m. Šis skaičius išaugo 64% nuo 1218.


beer-table.png


Kokia priežastis, kodėl alaus darykla sparčiai auga?

Remiantis ataskaita, padidėjo tiek Didžiosios Britanijos amatų alaus bumas, tiek ir mokesčių lengvata mikro vynuogynams, kuriuose gaminama mažiau nei 5000 hektolitrų, ir vėliau mokama 50% mažiau muito.

Be to, apskaitos įmonė teigia, kad "daugybė didelių susiliejimų ir įsigijimų sandorių šiame sektoriuje ir toliau pritraukia investuotojus į šį sektorių, kad padėtų finansuoti mikrobrūkes".

Įmonė teigia, kad jei didelių alaus įmonių įsigyja daugiau amatų alaus daryklų, "reikės nuspręsti, ar nedideli amatų alaus daryklos gamybos vieta yra uždaryta".

"Laivybos alaus bumas perkaito apie 70 konsolidacijos metų alaus pramonėje. Dar yra daug augimo. Tačiau didžiosios bendrovės pradeda kovoti, įsigydamos amatų alaus daryklų ir pradėdamos savo amatininkų stiliaus prekių ženklus

"Amatų aludariai negali sau leisti atsigaivinti savo laurų, kuriems reikės sunkiai dirbti, kad jų produktas būtų pasiektas toje ribotoje erdvėje ir baruose".

Šiame straipsnyje mes pastebime, kad amatų alaus yra bulių rinka, tačiau jei norite paleisti gerą amatų alaus įmonę, į ją reikėtų atkreipti daugiau dėmesio, kaip žinoma, tik geros įrangos gali pagaminti subtilų amatų alų, pasirinkti Jinan Ruijia alaus gamybą technologijos kompanija, mes suteiksime Jums kokybišką alaus alaus daryklą, nedvejodami susisiekite su mumis.

mūsų svetainėje http://shandongruijia.en.alibaba.com


图片1.png

Susijusios naujienos

Susiję produktai

  • 10bbL vario alaus daryklos įranga
  • Alaus daryklos laboratorijos įranga
  • DIY
  • Vyno fermentatorius
  • Alaus mašinų projektas